Your Right To An Eternal Peacful Life.

Online International Spiritüel  Coaching with

Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık

Meet Hadjimoukof

“Dönüştürürken, dönüşeceksin” sözlerinin ardından Yaşam Koçluğu ve Sanat Terapisi ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası ICF Nefes Koçluğu Eğitmeni oldum.

Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

Bütüne fayda sağlamayı amaçlayan Youtube ve İnstagram kanalımda da meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak birçok kişiye de katkı olmaya devam etmekteyim. Birçok seminerini online olarak verebilmekte, böylelikle ülkenin ve dünyanın her yerinden katılım imkanı sağlanabilmektedir.

Meditasyonlarım ve hizmetlerime Youtube ve İnstagram  kanalından ulaşılabilir.

AKADEMİK KARİYER

Anadolu Üniversitesi  İşletme Ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Hatice Şirin Uyanık Uluslararası Kuantum ,Icf Coach Science Eğitmeni olan Hatice Şirin Uyanık, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

Seminerlerini online olarak  ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk” ”Küllerimden Yeniden Doğdum” Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile online aile sistem dizilimi çalışması,kuantum , biyoenerji, frekans, nefes, yaşam danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s