Hello, I’m Hadjimoukoff

Hayatını en derinden etkileyen durumlardan özgürleşmek için birebir ThetaHealing® danışmanlığı al, daha iyi bir hayata adım at.

 • Meet Hadjimoukoff

  Merhaba ;

  Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol.  

  “Dönüştürürken, dönüşeceksin” sözlerinin ardından ThetaHealing®  ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmeni oldum.

  Kültür ve Sanat  hayatımda tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtmak konusunda kurumsal alanda çalışıp, uluslararası rehberlik ediyordum. Şimdi ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk” Atölyemde danışanlarıma, öğrencilerime ve kolektife hayat misyonlarını bulma ve farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik ediyorum.

  Hayatımızı bilinçaltımız yönetir. ThetaHealing® tekniğinin kurucusu Vianna Stibal der ki: “Hayatını ya sen şekillendirirsin, ya da bilinçaltın”. Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

  Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

  Bütüne fayda sağlamayı amaçlayan Youtube ve İnstagram  kanalımda da meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak birçok kişiye de katkı olmaya devam etmekteyim. Birçok seminerini online olarak verebilmekte, böylelikle ülkenin ve dünyanın her yerinden katılım imkanı sağlanabilmektedir.

  Meditasyonlarım ve hizmetlerime Youtube kanalından ulaşılabilir.

  AKADEMİK KARİYER

  Anadolu  Üniversitesi İşletme ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Hatice Şirin Uyanık  Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmenidir.

  Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık ayrıca ”Küllerimden Yeniden Doğdum ” ve ”JİY” adlı kendine ait kitapların yazarı olup ; Yazar, Ressam, Şair ve Gazete Makale Yazarı,Astronomi, Fotoğraf Sanatçısı,Sipiker, Nefes Koçu, Biyoenerji Koçu, Kuantum Master Koçu ve Yaşam Koçudur.

  Birçok Kültür ve Sanat derneklerine üyedir. Birçok yurtdışı ve yurt içi kültür ,sanat ve Tarih , Edebiyat, Spor ,Müzik  etkinliklerinde, oraganizasyonlarında  , Semirlerde , açılışlarda yer almış olup uluslararası Sanatçı Ünvanını almıştır. Şiirleri ve Besteleri ünlü TRT Sanatçıları tarafından bestelenmiş repertuara girmiştir.Uluslararası birçok alanda ödülleri ve madalyaları mevcuttur.

  ThetaHealing® Science Eğitmeni olan Hatice Şirin Uyanık , ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

  ThetaHealing®  seminerlerini online olarak ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk”   ”Küllerimden Yeniden Doğdum” Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile online aile sistem çalışması, nefes, Frekans,Yoga, Dans, Biyoenerji, Yaşam  Koçluğu, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.


 • THETAHEALİNG®Workshop

  THETAHEALİNG® NEDİR?

  Thetahealing® tekniği, artık bize hizmet etmeyen ve ihtiyacımız olmayan blokajlarımızı anda dönüştürdüğümüz meditasyona dayalı bir yöntemdir. Geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur. 

  Konuşurken beyin dalgamız betada, meditasyon halindeyken alfada, rüya halindeyken ise thetadadır. Özel bir meditasyon ile beyin frekansımızı thetaya aldığımızda bize hizmet etmeyen blokajları olumlu program ile değiştirip hayatınızda pozitif değişimlere şahit olabilirsiniz. 

  Thetahealing® Tekniği’ninden kimler faydalanabilir?

  Kendisini geliştirmek isteyen herkes, bu teknikten faydalanabilir. Çocuklar ile ilgili konularda anne ve babalarıyla çalışma yapılmaktadır.

  Hangi konularda Thetahealing® Uygulaması alabilirim?

  Her birey farklıdır, her bireyin ihtiyaçları farklıdır. ThetaHealing® tekniği ile, çok çeşitli konuları ele alabilirsiniz. Aşk, ilişkiler, bolluk, bereket, para, aile konuları, ideal kilo, iş, kariyer, sınav stresi gibi. Bunların dışında hayatınızda karşılaştığınız iyileştirmek ve değiştirmek istediğiniz her konuda uygulama alabilirsiniz. Thetahealing uygulaması ile bu konularda farkındalığınız artar ve çözüme ulaşabilirsiniz.

  Thetahealing® Uygulayıcısını nasıl seçebilirim?

  Rahatça çalışabileceğiniz birini bulmanız önemlidir. Çalışırken en rahat hissettiğinizi seçin ve onunla iletişime geçin. Uygulayıcıların çoğu sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar..

  Bir Thetahealing® Uygulaması sırasında neler bekleyebilirim?

  Her uygulayıcının kendi tarzı vardır. Genel olarak bir randevu, uygulayıcının enerjinize bağlanmak için izin istemesiyle başlar. Daha sonra ne üzerinde çalışmak istediğiniz sorulur.. Veya üzerinde çalışacak belirli bir konunuz yoksa, “Şu anda hayatınızda herhangi bir şeyi değiştirebilseydiniz, bu ne olurdu?” Diye sorulabilir.Genel olarak bir uygulama sezgisel bir tarama, kök inanç çalışması ve derin kazı çalışmasını içerir…Uygulayıcı muhtemelen, değiştirmek istediğiniz alanı tetikleyebilecek hangi blokajlara sahip olduğunuzu görmek için size bir kas testi uygulaması yapacaktır…Sizin izniniz olmadan hiçbir şey değiştirilmez. Ve uygulayıcı, her program  değişikliği ve yapılan herhangi bir uygulama için sizden sözlü izin istemelidir.

  Thetahealing® Uygulamasına  hazırlanmak için ne yapmalıyım?

  Randevu öncesi bolca su içmeniz gerekir.Bedeninizin su oranının yüksek olması önemlidir..Bu, kas testinizin net ve güçlü olmasını sağlayacaktır.Çoğu uygulama sırasında kas testine ihtiyaç duyulur. Olumlu değişim istemek ve olumlu değişime hazır olmak gibi bir tutum ve niyet ile gelmek de çok önemlidir. Uygulama sırasında hangi konu üzerinde çalışmak istediğiniz konusunda net olun.. Sorunun size nasıl hizmet ettiğine veya sorunun bir sonucu olarak ne öğrendiğinize dair bir fikriniz varsa, bu, daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olacaktır..

   ThetaHealing®  uygulaması yüzyüze mi yoksa telefonla mı yapılır?

  Thetahealing uygulaması yüz yüze, telefon, görüntülü arama ya da zoom üzerinden yapılabilir. Mesafe bir etken değildir. Bu kesinlikle sizin tercihinize bağlıdır. Tüm dünyada ThetaHealing sertifikasına sahip olan birçok uygulayıcı dünyanın her yerinden kişilerle internet üzerinden uygulama yapmaktadırlar.

  Thetahealing ile ne kadar sürede sonuç alabilirim? 

   ThetaHealing tekniği ile kısa sürede birçok iş yapılabilir. Çalışılmak istenen konulara göre çalışma süresi, kişiden kişiye değişecektir. Çoğu zaman danışanlar bir uygulamada önemli değişimler yaşarlar.. Ancak bazen konuyla ilgili kök inanç sistemleri daha karmaşıktır.. İstenilen değişikliği elde etmek için birkaç uygulama ile,  daha derin inanç çalışmasına ihtiyaç duyarlar.

  Thetahealing® tekniğini kendi üzerimde kullanabilir miyim?  Nasıl ThetaHealing® uygulayıcısı  olabilirim?

  Theta Healing tekniğinin öğrenilmesi çok kolaydır. ThetaHealing’in ilk temel modülü, Basic DNA’dır.. (Temel DNA). Seminer süresi 3 gündür. Yüzyüze veya online olarak bu seminere katılabilirsiniz. Basic Dna modülünü tamamlayanlara, Uluslararası geçerliliği bulunan THINK Institute onaylı sertifika verilir. Bu 3 günlük seminerde, bir Theta Durumuna nasıl erişeceğiniz ve kendinize veya başkalarına nasıl uygulama yapacağınız öğretilir.. 

  ThetaHealing®’e başladığımda ilk hangi modülleri almam gerekir?

  ThetaHealing’de  20’den fazla modül bulunmaktadır. Diğer modülleri almak için ön koşul ilk 3 modülü almaktır. Bunlar, Basic DNA, Advanced Dna, Derin Kazma modülleridir. Eğer kişi  ilerlemek isterse diğer modülleri de almaya devam edebilir. Bolluk ve Yaratım, Sen ve Yaratıcı, Sen Ve Eşin, Ruh eşi, Sen ve Yakın Çevren, Sen ve Dünya, İdeal Kilo bunlardan bazılarıdır.

  ThetaHealing® eğitmeni olmak için ne yapmalıyım?

  İlk 3 modülü tamamlayan herkes Vianna Stibal tarafından verilen Eğitmenlik Seminerlerine katılarak Uluslararası Thetahealing® Eğitmeni olabilir. Her bir modül için eğitmenlik alması gerekmektedir.

  Sorularınız olursa haticesirinuyanik@outlook.com dan ya 05347330498’ten bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kaynak: Vianna STIBAL, Thetahealing Sıradışı Bir Enerji Yaklaşımına Giriş


 • THETAHEALİNG® Programs

  THETAHEALİNG® TEKNİĞİ İLE BİREYSEL UYGULAMA

  ThetaHealing® Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde artık bize hizmet etmeyen derin blokajlarımızı bulmamızı ve bilinçaltımızı yeniden programlamamızı sağlar. Geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur.

  Bireysel uygulamalarda danışanlarımıza ruhsal, zihinsel, bedensel ve duygusal dengelerini sağlamak için farklı çalışmalar yapıyoruz. Hayallerinizdeki kaliteli ve mutlu hayatı yaşayabilmeniz için sizlere destek sunmaktayız.

  Bireysel ThetaHealing® çalışmalarında aşağıdaki alanlarda danışanlarımıza destekler sunmaktayız.

  • Korku, endişe ve yaşamda sizi engelleyen olumsuz inançlarınızdan serbest kalmak,
  • Aşk ve ilişkilerde sahip olduğunuz blokajlar,
  • Gelecek endişesi, sınav stresi, kaybetme korkusu, yalnız kalma endişesi
   gibi hislerin dayandığı kök inanç kalıplarından özgürleşmek,
  • Para, bolluk ve bereket ile ilgili blokajlarınızdan serbest kalmak,
  • Sağlıklı partner ilişkisi yaşamanızı engelleyen tıkanıklıklar,
  • Birey olarak kendi değerinizin farkında olarak yaşamak,
  • Bağımlılıklardan özgürleşmek,
  • Genetik olarak Atalarımızdan ve geçmişten getirdiğimiz tüm blokaj ve yeminlerin dönüştürülmesi,
  • Sağlık sorunlarına sebep ruhsal blokajları dönüştürmek,
  • Mutsuzluk, kaygı, strese sebep olan blokajlarınız,
  • Ruh, zihin, beden dengesini sağlamak.

  Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık  ile ”Sonsuz Spiritüel Yolculuk” deneyimi için lütfen randevu alınız.

  Whatsapp: 05347330498 ya da haticesirinuyanik@outlook.com

  EĞİTİM DANIŞMAN COACH


 • THETAHEALİNG® BASİC DNA SEMİNERİ

  THETAHEALİNG® BASİC DNA SEMİNERİ ThetaHealing® Tekniği çabuk ve pratik bir şekilde artık bize hizmet etmeyen derin blokajlarımızı bulmamızı ve bilinçaltımızı yeniden programlamamızı sağlar. Geçmiş deneyimlerimizin bizde yarattığı olumsuz durumları, engelleri, blokajları hızlıca tekrar yapılandırır. Kendi istediğimiz hayatı kurabilmemize yardımcı olur.

  Basic DNA Seminer İçeriği

  ThetaHealing® nasıl oluştu?

  Kelimelerin ve Düşüncelerin Gücü

  Özgür İrade ve Birlikte Yaratım Sezgisel Yetenekler Bilinçaltı Okuma

  Neden Kişiler İyileşmezler?

  İnanç Çalışması Anahtar İnançlar ve Onları Nasıl Değiştirebiliriz?

  Hisler İçin Programlar

  Ruh Eşi Kas Testi: Kinesioloji.

  5 Beyin Dalgaları: Beta, Alpha, Theta, Delta, Gama

  İnanç Sistemleri: Öz İnanç, Ruhsal, Genetik ve Geçmiş Seviye

  Varoluşun 7 Seviyesi Sezgilerinizin Aktive Edilmesi

  Kısıtlanmış İnançların Pozitif İnançlarla Yer Değiştirilmesi

  Kısıtlanmış Duyguların, Pozitif Duygularla Yer Değiştirilmesi

  Psişik Saldırılar (Olumsuz düşünce formları)

  Gen Yenileme

  Gençlik Çeşmesi

  DNA Aktivasyonu ve daha fazlası Bu seminer üç gün üst üste verilmektedir. Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir. Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Whatsapp: 05347330498 ya da haticesirinuyanik@outlook.com Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın..


 • THETAHEALİNG® ADVANCED DNA SEMİNERİ

  THETAHEALİNG® ADVANCED DNA SEMİNERİ THETAHEALING® Advanced DNA Seminerinde, Varoluşun Yedi Seviyesi hakkında daha fazla bilgiler edineceğiz. Başka seviyelerde yapılmış olan ve artık bize hizmet etmeyen yeminleri, zorunlulukları yok etmeyi ve kırılmış ruh çalışmasını öğreneceğiz. Daha önce hiç bilmediğiniz hislerin yüklemesini gerçekleştireceğiz. Zihnimizdeki öfke, intikam, kızgınlık, pişmanlık, kin, boş gezen hafıza kayıtlarından serbest kalıp özgürleşmeyi deneyimleyeceksiniz. Bu bize yaşamın içinde kendi hayat amacımızı daha hızlı gerçekleştirmemize ve mucizelere şahit olmamıza izin verir.

  THETAHEALING® Advanced DNA seminerine katılmanın ön koşulu THETAHEALING® Basic DNA seminerini almış olmaktır.

  Advanced DNA Seminer İçeriği

  -Detaylı His ve Program Yüklemeleri

  -Tüm Varoluş Seviyeleri

  -Seviyeler İçin Programlar

  -Pişmanlıklar,

  -Kin ve Reddedilme Programlarından serbest kalmak

  -Yeminler ve Zorunlulukların Tamamlanması

  -Rahimdeki Bebeğe Sevgi Göndermek

  -Kırılmış Ruh Çalışması ve Daha Fazlası…

  Bu seminer üç gün üst üste verilmektedir. Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir. Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Whatsapp: 05347330498 ya da haticesirinuyanik@outlook.com Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın..


About Me

Merhaba ;

Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol.  

“Dönüştürürken, dönüşeceksin” sözlerinin ardından ThetaHealing®  ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmeni oldum.

Kültür ve Sanat  hayatımda tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtmak konusunda kurumsal alanda çalışıp, uluslararası rehberlik ediyordum. Şimdi ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk” Atölyemde danışanlarıma, öğrencilerime ve kolektife hayat misyonlarını bulma ve farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik ediyorum.

Hayatımızı bilinçaltımız yönetir. ThetaHealing® tekniğinin kurucusu Vianna Stibal der ki: “Hayatını ya sen şekillendirirsin, ya da bilinçaltın”. Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

Bütüne fayda sağlamayı amaçlayan Youtube ve İnstagram  kanalımda da meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak birçok kişiye de katkı olmaya devam etmekteyim. Birçok seminerini online olarak verebilmekte, böylelikle ülkenin ve dünyanın her yerinden katılım imkanı sağlanabilmektedir.

Meditasyonlarım ve hizmetlerime Youtube kanalından ulaşılabilir.

AKADEMİK KARİYER

Anadolu  Üniversitesi İşletme ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Hatice Şirin Uyanık  Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmenidir.

Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık ayrıca ”Küllerimden Yeniden Doğdum ” ve ”JİY” adlı kendine ait kitapların yazarı olup ; Yazar, Ressam, Şair ve Gazete Makale Yazarı,Astronomi, Fotoğraf Sanatçısı,Sipiker, Nefes Koçu, Biyoenerji Koçu, Kuantum Master Koçu ve Yaşam Koçudur.

Birçok Kültür ve Sanat derneklerine üyedir. Birçok yurtdışı ve yurt içi kültür ,sanat ve Tarih , Edebiyat, Spor ,Müzik  etkinliklerinde, oraganizasyonlarında  , Semirlerde , açılışlarda yer almış olup uluslararası Sanatçı Ünvanını almıştır. Şiirleri ve Besteleri ünlü TRT Sanatçıları tarafından bestelenmiş repertuara girmiştir.Uluslararası birçok alanda ödülleri ve madalyaları mevcuttur.

ThetaHealing® Science Eğitmeni olan Hatice Şirin Uyanık , ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

ThetaHealing®  seminerlerini online olarak ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk”   ”Küllerimden Yeniden Doğdum” Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile online aile sistem çalışması, nefes, Frekans,Yoga, Dans, Biyoenerji, Yaşam  Koçluğu, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Follow Me On

Contact me for seminars and consultation