Hello, I’m Hadjimoukoff

Hayatını en derinden etkileyen durumlardan özgürleşmek için birebir ThetaHealing® danışmanlığı al, daha iyi bir hayata adım at.

  • THETAHEALİNG® DERİN KAZI (DİG DEEPER) SEMİNERİ

    THETAHEALİNG® DERİN KAZI (DİG DEEPER) SEMİNERİ

    ® Derin Kazı Seminerinde derinlerde gizlenmiş olan kök inançları kolaylıkla nasıl bulacağımızı ve dönüştüreceğimizi öğreniriz. Sürekli aynı döngüleri yaşamamıza sebep olan deneyimleri sonlandırmayı ve bu deneyimlerden hangi erdemleri kazandığımızı buluruz.Yaşadığımız tüm deneyimler sonucu erdemler kazanırız. Derin kazının prensipleri ve sekiz yolunu öğrenerek kendimizi geliştirir, sevdiklerimizi ve danışanlarımızın üzerinde çalışmalar yaparken daha hızlı sonuçlar alırız.

    Derin Kazı Seminerinin ön koşulu THETAHEALING® Basic DNA ve Advanced DNA sertifikası almış olmaktır..

    Bu seminer iki gün üst üste verilmektedir. Seminer sonrası Uluslararası geçerliliği olan THINK sertifikası verilecektir. Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Whatsapp: 05347330498 ya da haticesirinuyanik@outlook.com Meditasyon uygulamaları için Youtube kanalımı takipte kalın..


About Me

Merhaba ;

Benim yolum kurumsallıktan spiritüelliğe uzanan bir yol.  

“Dönüştürürken, dönüşeceksin” sözlerinin ardından ThetaHealing®  ile tanıştım. Birçok mucizeye şahit olduktan sonra Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmeni oldum.

Kültür ve Sanat  hayatımda tarihi ve kültürel değerlerimizi tanıtmak konusunda kurumsal alanda çalışıp, uluslararası rehberlik ediyordum. Şimdi ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk” Atölyemde danışanlarıma, öğrencilerime ve kolektife hayat misyonlarını bulma ve farkındalıklarını artırmak konusunda rehberlik ediyorum.

Hayatımızı bilinçaltımız yönetir. ThetaHealing® tekniğinin kurucusu Vianna Stibal der ki: “Hayatını ya sen şekillendirirsin, ya da bilinçaltın”. Bilinçaltımızdaki artık bize hizmet etmeyen inanç ve düşünce kalıplarımızı değiştirip yerine olumlu programlar yüklediğimizde mucizeler mümkündür. 

Sizler de hayatınızla ilgili tüm bilinçaltı blokajlarını yeniden programlayabilir ve mucizelere şahit olabilirsiniz. 

Bütüne fayda sağlamayı amaçlayan Youtube ve İnstagram  kanalımda da meditasyonlar ve his yüklemeleri paylaşarak birçok kişiye de katkı olmaya devam etmekteyim. Birçok seminerini online olarak verebilmekte, böylelikle ülkenin ve dünyanın her yerinden katılım imkanı sağlanabilmektedir.

Meditasyonlarım ve hizmetlerime Youtube kanalından ulaşılabilir.

AKADEMİK KARİYER

Anadolu  Üniversitesi İşletme ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunu olan Hatice Şirin Uyanık  Uluslararası ThetaHealing®  Eğitmenidir.

Hadjimoukoff Hatice Şirin Uyanık ayrıca ”Küllerimden Yeniden Doğdum ” ve ”JİY” adlı kendine ait kitapların yazarı olup ; Yazar, Ressam, Şair ve Gazete Makale Yazarı,Astronomi, Fotoğraf Sanatçısı,Sipiker, Nefes Koçu, Biyoenerji Koçu, Kuantum Master Koçu ve Yaşam Koçudur.

Birçok Kültür ve Sanat derneklerine üyedir. Birçok yurtdışı ve yurt içi kültür ,sanat ve Tarih , Edebiyat, Spor ,Müzik  etkinliklerinde, oraganizasyonlarında  , Semirlerde , açılışlarda yer almış olup uluslararası Sanatçı Ünvanını almıştır. Şiirleri ve Besteleri ünlü TRT Sanatçıları tarafından bestelenmiş repertuara girmiştir.Uluslararası birçok alanda ödülleri ve madalyaları mevcuttur.

ThetaHealing® Science Eğitmeni olan Hatice Şirin Uyanık , ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

ThetaHealing®  seminerlerini online olarak ”Hadjimoukoff Sonsuz Spiritüel Yolculuk”   ”Küllerimden Yeniden Doğdum” Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile online aile sistem çalışması, nefes, Frekans,Yoga, Dans, Biyoenerji, Yaşam  Koçluğu, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Follow Me On

Contact me for seminars and consultation